Sprzedaż palet i europalet – Warszawa, Mińsk Mazowiecki

Handel to branża, w której nasza firma jest obecna od wielu lat. Spore doświadczenie, które do tej pory zebraliśmy, pozwala pomóc i doradzić klientowi. Wystarczy opisać, do czego posłużyć mają europalety. Dzięki temu zakupiony towar sprawdzi się idealnie. Klient sam nie zawsze jest w stanie rozpoznać, który rodzaj asortymentu będzie dla niego odpowiedni. Rozbudowana oferta daje wiele możliwości, a więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Sprzedaż palet – Warszawa, Mińsk Mazowiecki i Ostrołęka

SPRZEDAJEMY:

– palety EURO GAT I
– palety EURO
– palety EUROpodobne
– palety przemysłowe 100×120
– palety przemysłowe do 700 kg
– palety przemysłowe do 300 kg

Asortyment, który sprzedajemy jest najwyższej jakości i spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zdajemy sobie sprawę, że w wielu przypadkach na europaletach transportowane są bardzo ciężkie towary. W związku z tym produkty muszą być właściwie dobrane i wyróżniać się dobrą trwałością. Jeśli chcą mieć Państwo pewność, że zakupiony przedmiot nie zawiedzie, kupujcie tam, gdzie na pierwszym miejscu jest stawiane zadowolenie i zaufanie klienta, a nie sprzedaż.

 

Sprzedaż palet w Warszawie

Oferujemy Sprzedaż palet Cezar w Warszawie oraz kilku innych miastach, które znajdziecie Państwo w zakładce „kontakt”.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z przedstawioną ofertą. W razie niejasności i pojawienia się pytań, na które być może nie znajdziecie Państwo odpowiedzi na stronie, nasi pracownicy służą pomocą. W razie nieodebrania telefonu wystarczy sms „Palety sprzedaż prośba o kontakt”, a na pewno ktoś oddzwoni, aby porozmawiać i ustalić czego Państwo potrzebują. W zakładce „karty ocen” bez problemu można sprawdzić, jakie cechy charakterystyczne posiadają palety. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi tam informacjami.

Zapewniamy szybkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny, a także szeroki wybór palet i najkorzystniejsze rozwiązania.

Sprzedaż palet euro

Zajdziesz u nas palety przemysłowe i jednorazowe. Palety Euro i Euro-podobne i inne o różnych rozmiarach i ładowności. Możesz u nas kupić palety nowe i używane.

Spory wybór umożliwia dobranie takiej europalety, która perfekcyjnie będzie odpowiadała Państwa potrzebom. Solidne, a także trwałe konstrukcje to gwarancja jakości i bezproblemowego podnoszenia ich przez wózki widłowe.

Obecnie europalety to bardzo rozchwytywany w przemyśle towar, który służy do bezpiecznego transportu czy magazynowania. Fantastycznie spełnia swoje zadanie, pod warunkiem, że materiał, z którego zostały wykonane, jest wytrzymały. Produkty zostały docenione również jako elementy dekoracyjne i użytkowe do domu, ogrodu czy restauracji.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie na życzenie klienta.

 

 

Zapraszamy do kontaktu:

tel/fax 22 740-41-73
tel.kom. 606 666 395
E-mail: cezar@europal.com.pl

Proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania.
Służymy kompleksową usługą. Zapewniamy pełen wolumen palet.
Gwarantujemy jakość