...
Masz pytania?

+48 606 666 395

Sprzedaż palet Ostrołęka

Sprzedaż Palet i Europalet

Zajmujemy się sprzedażą palet w Warszawie, Zamieniu K/Mińska Maz, Ostrołęce, Szczytnie, Olsztynie, jak również na terenie całej Polski. Działamy w ramach największej w Polsce sieci palet używanych EUROPAL.

Zapraszamy do firmy „CEZAR”, która z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Gwarantujemy pełne zaspokojenie Państwa potrzeb. Jako eksperci w dziedzinie używanych palet ustalimy Państwa oczekiwania i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania, mając na uwadze Państwa specyficzne potrzeby i oczekiwania.

Sprzedaż Palet EURO

EURO palety używane koloru jasnego, nieuszkodzone, cechowane, suche, czyste (bez śladów olejów, farb, smarów, zabrudze technicznych np. cementu, wapna, krwi zwierzęcej oraz po transporcie ryb) o udźwigu do 1,5t, spełaniające krytera stanu użytkowych palet ładunkowych określone w karcie UIC 435-2 MIĘDZYNARODOWEGO ZWIĄZKU KOLEJOWEGO I KART OCENY PALET ECR/EPAL.

EPAL
UIC
EURO

EURO palety używane EPAL EPAL; EURO EPAL, EURO UIC (800×1200) koloru szarego, nieuszkodzone, cechowane, suche, czyste (bez śladów olejów farb, smarów, zabrudzeń technicznych np. cementu, wapna, krwi zwierzęcej, oraz po transporcie ryb) o udźwigu 1,5t, spełniające kryteria stanu użytkowych palet ładunkowych określone w KARCIE UAC 435-2 MIĘDZYNARODOWEGO ZWIĄZKU KOLEJOWEGO i KART OCENY PALET ECR/EPAL.

PROPONUJEMY NAKORZYSTNIEJSZE ROZWIĄZANIA

Sprzedaż palet przemysłowych i nadstawek

PALETY PRZEMYSŁOWE 80X120

Udźwig do 900kg

Udźwig do 600kg

Udźwig do 300kg

Palety używane przemysłowe poza standardem EURO koloru jasnego lub szarego, czyste, nieuszkodzone. W zależności od grubości desek, wzdłużnic wsporników waga udźwigu towaru wacha się od 300 do 900kg.

Sprzedaż palet przemysłowych i nadstawek

PALETY PRZEMYSŁOWE 80X120

EURO paleta o wymiarach zewnętrznych 1000×1200 o udźwigu 1500kg,
a nośność podczas składowania 3 000kg

Paleta o konstrukcji europalety o wymiarach zewnętrznych 1000×1200 mm. Udźwig w zależności od grubości wzdłużnic, wsporników, desek oraz palety według specyfikacji np. CP1.

PALETA TYPU EURO I NADSTAWKI

Paleta używana TYPU EURO.
Poza standardem nie spełniające wymogów palety EURO

Paleta używana o wymiarach 60×80

Nadstawki używane koloru jasnego lub szarego
o wymiarach 60×80 i 80×120